Оплата та доставка товарів

Доставка

Оплата та доставка товарів

Способи оплати

Готівковий розрахунок:

  • під час отримання товару.

Безготівковий розрахунок:

  • для приватних осіб та ФОП – оплата здійснюється згідно рахунку-фактури банківським переказом на карточку “Приват банку”;

  • для юридичних осіб (з урахуванням ПДВ) – оплата здійснюється згідно рахунку-фактури банківським переказом на розрахунковий рахунок компанії “Yamakiri”.

Доставка

Способи доставки

Доставка курєром у м. Києві

Доставка товару кур’єром у місті Києві на суму до 1000 грн. – платна. Вартість доставки – 35 грн. Доставка замовлень на суму понад 1000 грн. - безкоштовна.

У разі оформлення замовлення до 14:00 товар доставляється протягом дня. Замовлення прийняті після 14:00 доставляються на наступний робочий день.

 

Доставка поштовим оператором по території України

Доставка по Україні обраним Вами поштовим оператором здійснюється у відповідності до його діючих тарифів.

 

Доставка з оплатою накладеним платежем

Якщо Ви бажаєте розрахуватися за придбану у нас продукцію під час отримання товару на складі “Нової Пошти” після її перевірки, зверніть увагу, що окрім вартості доставки Ви маєте сплатити додаткові відсотки від суми замовлення (у відповідності до затверджених тарифів “Нової Пошти”). Термін доставки – 1-2 дні в залежності від регіону. Забрати свій товар зі складу кур’єрської служби Ви зможете у будь-який зручний для Вас час, як тільки-но отримаєте смс-повідомлення на свій телефон про прибуття товару на склад.

Доставка